O nas

Jesteśmy spółką cywilną od 1995 roku. Od dziesięciu lat zajmujemy się:

 • transportem i sprzedażą piasku pospolitego ( z własnych kopalń),
 • kruszyw dolomitowych,
 • kruszyw bazaltowych,
 • kruszyw granitowych,
 • oraz innych towarów:
  • nawozy wapniowe luzem,
  • cementy.

Od tego roku znajdziecie Państwo w naszej ofercie kostkę granitową oraz kamienie ogrodowe w różnych wielkościach i w wielu kolorach.
Na zamówienie sprowadzamy obiekty małej architektury wykonane z granitu typu: kule, stoliki, ławy, rzeźby itp.
Ponadto zapewniamy wykonawstwo w usługach brukarsko-budowlanych przez firmę związaną z nami stałą współpracą.
Dysponujemy własnym taborem transportowym różnej klasy, zapewniającym całkowite dostosowanie się do wymogów Klienta.
Zapewniamy należytą dbałość o terminowość w realizowaniu zleceń oraz własną inicjatywę zapewniającą wysoką jakość świadczonych usług.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo również używany sprzęt budowlany typu:

 

 • ładowarki czołowe produkcji Czeskiej Słowackiej KNB 250,UNC 200 UNK320, UN 0051
 • oraz inne maszyny, które sprowadzamy na zamówienie :ciągniki rolnicze Zetor, kombajny i wiele innych.

Zapewniamy pomoc w nabywaniu części zamiennych do w/w maszyn.

Właściciele
Lubomir Bujała Stanisław Maliborski

Firma Stanlub - zakład kamieniarski Lublin-Bełżyce - to przedsiębiorstwo z dwudziestoletnim doświadczeniem, zajmujące się kompleksowo pojętą branżą transportowo-budowlaną.

Szeroki wachlarz usług i produktów z zakresu kamieniarstwa użytkowego to domena firmy. Parapety z kamienia (granitu lub marmuru), fontanny, gazony, schody granitowe, kwietniki, a także tarasy i podjazdy oraz budowa obiektów w zakresu małej architektury to tylko część z naszej szerokiej oferty. 

Firma Stanlub, to także roboty ziemne, wykonywane przez doświadczonych specjalistów, obejmujące swoją ofertą przebudowy dróg i mostów, budowanie kanalizacji deszczowej, czy ciągów pieszych oraz kompleksowe dbanie o utrzymanie istniejących dróg. Transport ponadgabarytowy, jak i możliwość wypożyczenia ciężkiego sprzętu budowlanego to kolejna z propozycji ofertowej naszej firmy.

Kostka granitowa Lublin, a może kruszywa Lublin lub piasek Lublin? Jakiekolwiek frazy, a co za tym idzie, asortymentu nie szukasz - znajdziesz to u nas. Stanlub oferuje, bardzo duży wybór zarówno kostek brukowych, kostek na kamienie ogrodzeniowe, płyt elewacyjnych, obrzeży czy krawężników. Różne kolory i rozmiary, do tego profesjonalne usługi polegające na jej kładzeniu. Kruszywa budowlane najwyższej jakości, grysy dolomitowe granitowe, bazaltowe i kwarcytowe. Kruszywa drogowe, różnefrakcje do drogownictwa, dostosowane do konkretnych wymagań zleceniodawców, oraz szeroki wachlarz nawierzchni typu tłuczeń.

Stanlub to także oznakowania drogowe. Jako oficjalny dystrybutor firmy „REMTOR” posiadamy w ofercie ochronne bariery typu U12 w różnych konfiguracjach, dostosowane do Państwa potrzeb.

‌‌‌‌